Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa im. Gen. Józefa Hallera w Mariance

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2018/02/szkola-podstawowa-im-gen-jozefa-hallera-w-mariance-3.jpg

Tuż przed Bożym Narodzeniem 21.12.2017 r. klasa VI B włączyła się w akcję Marzycielska poczta. Tego dnia uczniowie wykonali kartkę świąteczną bądź napisali list do niepełnosprawnej dziewczynki Wiktorii Gałka. To już druga akcja przeprowadzona w naszej szkole i na pewno nie ostatnia! Postanowiliśmy każdego miesiąca przeprowadzać akcję „Marzycielskiej poczty”, chcemy sprawiać przyjemność innym aby mogli się cieszyć nawet najmniejszymi gestami.

Wiktoria to 8-letnia dziewczynka, która pomimo wielu badań wciąż nie ma prawidłowej diagnozy. Jej rozwój mowy jest opóźniony, nie siedzi samodzielnie, nie chodzi. Dzięki wielu terapiom i turnusom rehabilitacyjnym – małymi kroczkami idzie do przodu.

Bardzo dziękujemy klasie VI B za chęć udziału w akcji charytatywnej, za zainteresowanie problemem, piękne kartki i życzenia.

Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image