Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Grzmota-Skotnickiego w Młodzieszynie

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2018/12/szkola-podstawowa-im-gen-stanislawa-grzmota-skotnickiego-w-mlodzieszynie.jpg

Uczniowie klasy IIa ze Szkoły Podstawowej w Młodzieszynie pod kierunkiem p. B. Sieczkowskiej po raz pierwszy przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Marzycielska Poczta”.

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, postanowiliśmy sprawić radość dzieciom z Marzycielskiej Poczty i wysłać do nich listy i kartki z życzeniami, na które tak bardzo czekają. Z uwagą zapoznaliśmy się z profilami dzieci, ich zainteresowaniami i marzeniami. Następnie każdy z nas sam zdecydował do kogo napisze. Wybór był bardzo trudny. Potem samodzielnie, z wielkim zaangażowaniem tworzyliśmy piękne kolorowe kartki, redagowaliśmy życzenia, pisaliśmy krótkie listy do Filipa Abramika, Wiktorii Mering i Mateusza Halejcio. Mamy nadzieję, że dzięki naszym przesyłkom na twarzach adresatów zagości radość i uśmiech. Dla nas zaś, udział w tej akcji to wspaniała i niezapomniana lekcja wrażliwości oraz tolerancji.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image