Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa im. Ignacego Antoniego Zboińskiego w Kikole

22 grudnia 2015autor Kamila Warot0
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2015/12/szkola-podstawowa-im-ignacego-antoniego-zboinskiego-w-kikole-2.jpg

W tym roku, tak jak i w ubiegłym, niektórzy uczniowie z naszej szkoły przyłączyli się do akcji „Marzycielska Poczta”. Jako nauczyciel-wychowawca, ale także opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu „PomagajMy” zachęciłam swoich uczniów do włączenia się we wspólne działania na rzecz chorych dzieci. Zaprezentowałam uczniom stronę Marzycielskiej Poczty, profile dzieci, a następnie wybraliśmy jedno z nich – Oliwię Melę, dla której wszyscy przygotowali kartki świąteczno-urodzinowe.

Trudno nam było wybrać konkretną osobę spośród profili dzieci, bo tak naprawdę wszystkie one zasługują na ciepłe słowa napisane od ich rówieśników. Za każdym razem zakręci mi się łza w oku, gdy tylko otwieram stronę Marzycielskiej Poczty.

Cieszymy się, że wzięliśmy udział w tej dobroczynnej akcji i takim niewielkim wkładem (bo przygotowanie kartki nie sprawia zdrowemu dziecku problemu) mogliśmy sprawić małą przyjemność. Oczywiście obiecujemy, że to nie koniec naszych działań. Pozdrawiamy.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image