Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa im. Ignacego Antoniego Zboińskiego w Kikole

24 grudnia 2014autor Kamila Warot0
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2014/12/szkola-podstawowa-im-ignacego-antoniego-zboinskiego-w-kikole.jpg

Jestem wychowawcą klasy Vb. Pewnego dnia zupełnie przypadkowo trafiłam na stronę Marzycielskiej Poczty i przeczytałam kilka profili chorych dzieci. Podczas czytania łzy spływały mi po policzkach i właśnie w tym momencie zdecydowałam, że muszę coś zrobić w tej sprawie i sprawić trochę radości chociaż niektórym dzieciom. Następnego dnia na godzinie wychowawczej przedstawiłam profile 4 dzieci i zachęciłam uczniów do przygotowania prac. Nie musiałam nic tłumaczyć, prosić… uczniowie natychmiast wzięli materiały, kredki, pisaki itp. i zabrali się do pracy.

Utworzyliśmy 4 grupy uczniów, z których każda przygotowywała kartki lub listy dla wybranego dziecka. Wszystkie prace wysłałam po wskazane adresy.

Cieszę się,że chociaż w takim niewielkim stopniu mogliśmy wywołać uśmiech na twarzach doświadczonych chorobami dzieci. Pozdrawiamy wszystkie dzieci z Marzycielskiej Poczty i życzymy wytrwałości, dużo uśmiechu i przede wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia. TRZYMAMY ZA WAS KCIUKI!!!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image