Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rudce

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2017/12/szkola-podstawowa-im-jana-pawla-ii-w-rudce.jpg

Na jednej z lekcji wychowawczych dowiedzieliśmy się o akcji Marzycielska Poczta i bez zastanowienia postanowiliśmy dołączyć do tych, którzy próbują umilić maluchom trudny czas choroby. Spośród wielu biografii szczególnie ujmująca była historia sześcioletniej Lenki, dlatego zdecydowaliśmy, że to właśnie do niej skierujemy naszą korespondencję. Chętne osoby samodzielnie wykonały kartki świąteczne, ozdoby na choinkę. Zuzia napisała bajkę, którą potem wspólnie z koleżankami- Anią i Julką- zilustrowały. I tak powstała książeczka pt. „Znowu świeci słońce”. Mamy nadzieję, że Lenka, która chętnie poznaje literki, zechce przeczytać podarowaną bajkę, a w jej życiu mimo wszystko zawsze będzie świeciło słońce!

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tej akcji. Tak bardzo prostej, a jakże wielkiej. Przecież każdy ma coś, co może dać innym. Ks. Mieczysław Maliński powiedział: „Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka„. Pamiętajmy o tym.

Uczniowie klasy III gimnazjum z wychowawczynią M. Fronc

Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image