where to buy viagra online forum gonflement visage propecia buy retin a micro 0.04 abilify online prescription buy lipitor 40 mg
 

Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Kleszczowie

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2016/12/szkola-podstawowa-im-janusza-korczaka-w-kleszczowie.jpg

Dnia 13 października 2016r. klasa IVa przyłączyła się do Ogólnopolskiej Akcji Marzycielska Poczta. Każdy uczeń klasy IVa wybrał do kogo chce napisać. Uczniowie zaangażowali się w pisanie listów, pięknie je ozdabiali, dołączali drobne upominki. Następnie cała klasa udała się na pocztę, gdzie kupiła znaczki i wysłała listy.

Akcja Marzycielska Poczta nauczyła naszych czwartoklasistów jak ważna jest pomoc, która płynie prosto z serca. W rozmowie podsumowującej akcję, uczniowie uzgodnili, że chcieliby przeprowadzić podobne działanie w całej szkole.

Dlatego też, z inicjatywy uczniów klasy IVa, w naszej szkole dnia 09.12.2016r. została zorganizowana przedświąteczna akcja pisania listów i kartek.

Dzieci bardzo starannie przygotowywały się do przeprowadzenia akcji. Przede wszystkim wybrali dwoje dzieci, do których chcieli wysłać jak najwięcej listów i kartek z naszej szkoły. Byli to Ewa Dąbrowska i Szymon Gromada. W szkole pojawiły się plakaty z najważniejszymi informacjami o Marzycielskiej Poczcie. Klasa przygotowała również kącik pocztowy, gdzie uczniowie innych klas mogli przynosić swoje listy i kartki.

Zebraliśmy 99 listów do Ewy oraz 90 do Szymona.

Każdy list niesie w sobie radość!

Niezwykle ważne jest również to jak wiele ta akcja pozwoliła nam zrozumieć…

Pozdrawiamy wszystkich cieplutko.

Uczniowie klasy IVa z wychowawcą

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image