Tuż przed świętami Bożego narodzenia uczniowie naszej szkoły po raz drugi z wielkim entuzjazmem dołączyli do akcji „Marzycielskiej Poczty”. Uczniowie zapoznali się wnikliwie z sylwetkami kolegów i koleżanek, do których chcieliby napisać ciepłe słowa wsparcia i uznania. Pisanie listów odbyło się w poszczególnych klasach, a niektórzy uczniowie pisali także indywidualnie listy do wybranych osób.

Akcja wyzwoliła w naszych uczniach wielkie pokłady wrażliwości i dobroci. Każdy kto przystąpił do akcji pisania listów starał się włożyć maksimum serca w to, co robi. Wszystkim przyświecał jeden cel – dać uśmiech i odrobinę radości dzieciom, których życie zdominowała choroba. Było to zadanie wyjątkowe i niezwykle ważne, pouczające i wzruszające. Mamy nadzieję, że stworzone przez nas kartki i listy sprawią obdarowanym Dzieciakom mnóstwo radości!

Dziękuję wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy zaangażowali się w tworzeniu kartek, pisaniu listów w ramach Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej Marzycielska Poczta.

Kochani! Bardzo Wam dziękuję. Macie wielkie serca!
Organizator akcji w szkole:
Joanna Tomczak