Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kaliszu Pomorskim

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2017/12/szkola-podstawowa-im-kornela-makuszynskiego-w-kaliszu-pomorskim.jpg

W grudniu 2017 roku klasa III c postanowiła dołączyć do akcji ” Marzycielska Poczta”.

Dlaczego? Dzieci chciały po prostu móc spełniać marzenia innych. Atmosfera Mikołajkowa została u nas znacznie dłużej i uczniowie wcielili się w role Mikołajów. Postanowili podarować komuś coś bezcennego, coś czego nie można kupić za pieniądze, ustaliliśmy, że w ten magiczny grudniowy czas podarujemy komuś uśmiech.

Podczas zajęć z edukacji społecznej przeglądaliśmy profile dzieci umieszczone na stronie Marzycielskiej Poczty. Dzieci wykazały się bardzo dużą empatią, a wybór dziecka do którego trafią nasze kartki pocztowe był naprawę trudny. Wybór padł jednak na bardzo sympatyczną i dzielną Wiktorię. Dzieci z uwagą wysłuchały historii Wiki. Po czym jak szalone, pełne zaangażowania przystąpiły do pracy. Wypisywały kartki Bożonarodzeniowe, oraz widokówki przedstawiające walory naszego miasta Kalisza Pomorskiego. Jeszcze inni postanowili wykonać obrazki i prace plastyczno- techniczne. Na koniec wspólnie napisaliśmy jeden list do Wiktorii, aby również mogła dowiedzieć się czegoś o nas.

Mamy nadzieję, że nasze pocztówki wywołają na buzi Wiktorii baaardzooooo duży uśmiech, który długo nie zejdzie z jej twarzy.

Wszystkim dzielnym dzieciom, które czekają na listy i pocztówki życzymy przede wszystkim spełnienia marzeń, zdrowia, oraz samych magicznych i radosnych dni.

Przesyłamy cieplutkie pozdrowienia.
SP w Kaliszu Pomorskim

1
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Wiktoria
Wiktoria

:XO: :XO: :XO: DZIĘKUJE :XO: :XO: :XO:

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image