Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iłowie

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2017/03/szkola-podstawowa-im-marszalka-jozefa-pilsudskiego-w-ilowie.jpg

W dniu 8 marca 2017 roku dzieci z klasy II B Szkoły Podstawowej w Iłowie na zajęciach z wychowawcą, p.Urszulą Geras-Stodulską, napisały listy: dziewczynki do chorej Martynki i Patrycji, zaś chłopcy do Tobiasza. Dziewczynkom złożyliśmy życzenia z okazji Święta Kobiet. Dzieci wykonały rysunki odpowiadające zainteresowaniom dzieci, mogły się wykazać swoimi zdolnościami, pomysłami, zastosować różnorodne techniki, zredagować życzenia wśród których nie zabrakło tego najważniejszego – powrotu do zdrowia. W końcu nadszedł dzień, kiedy wszystkie kartki spakowano do dużych kopert i drogą pocztową przesyłki powędrowały do chorych dzieci.

Mamy nadzieję, że sprawiły dzieciom wiele radości. Drugoklasiści przyznali, że taka akcja dostarczyła im wiele wrażeń, zadowolenia i wiedzą, że każdy gest, nawet najdrobniejszy zmienia świat chorego dziecka, a pomagając innym pomagamy sobie, przez co stajemy się lepszymi ludźmi.

Akcja pisania listów dzieciom się spodobała i będziemy ją powtarzali, a wszystkim dzieciom z Marzycielskiej Poczty życzymy uśmiechu.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image