Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa im. św. Floriana w Brzegu Głogowskim

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/02/szkola-podstawowa-im-sw-floriana-w-brzegu-glogowskim.jpg

Szkolny Klub Wolontariatu w Szkole Podstawowej im. św. Floriana w Brzegu Głogowskim rozpoczął swoją działalność we wrześniu 2018 r.
Młodzi wolontariusze uczą się, w jaki sposób mogą pomagać innym. To początek ich przygody z wolontariatem. Wiadomość o tym, że przystępujemy do ogólnopolskiej akcji pisania tradycyjnych kartek i listów do chorych dzieci, przyjęli z dużym zainteresowaniem. Wszystkim spodobała się idea „Marzycielskiej Poczty”.

W trakcie zajęć SKW zapoznaliśmy się z informacjami zamieszczonymi w profilach dzieci. Wybór nie należał do łatwych, tym bardziej, że jest to nasz pierwszy udział w tej akcji. Zdecydowaliśmy, że napiszemy do dzieci o „magicznym uśmiechu”, czyli do Mateusza Halejcio, Wiktorii Gałki i Wiktorii Mering.

Podczas grudniowych spotkań, uczniowie wykonali własnoręcznie kartki świąteczne , które uzupełnili radosnymi życzeniami.

Mamy nadzieję, że ten drobny gest sprawi radość i pozwoli optymistycznie spojrzeć w przyszłość, nie tylko naszym nowym Przyjaciołom! Pozdrawiamy serdecznie Dzieci, ich Rodziny, ale także Wszystkich, którzy dbają o funkcjonowanie „Marzycielskiej Poczty”.

1
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Wiktoria
Wiktoria

Dziękuje bardzo kocham całuję uśmiech

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image