Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa im. W. Gawlikowicza w Bojszowach

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2016/12/szkola-podstawowa-im-w-gawlikowicza-w-bojszowach-2.jpg

Stało się już tradycją, że przed świętami uczniowie naszej szkoły piszą listy i robią laurki dla chorych dzieci – podopiecznych fundacji Marzycielska Poczta.

W tym roku do akcji przystąpiła klasa 1a wraz z wychowawcą Aleksandrą Moroń oraz klasa 3c przy wsparciu wychowawcy Jadwigi Bibrzyckiej. Uczniowie klasy pierwszej wykonali piękne, kolorowe laurki w kształcie serduszek, natomiast uczniowie klasy trzeciej napisali listy, w których opisywali siebie, wspominali wycieczki klasowe, akademię z okazji Dnia Górnika oraz wizytę Św. Mikołaja w szkole.

W tym roku pisaliśmy listy do jednego z największych optymistów na świecie – Mateusza Halejcio z Rybnika. Uczniowie z uwagą słuchali informacji na temat ich nowego sześcioletniego kolegi. W czasie zajęć dowiedzieli się, że Mateusz uwielbia tańczyć i śpiewać, ma zacięcie aktorskie. Lubi budować z klocków lego i przeglądać książki. Chłopiec kocha też eksperymenty naukowe. Okazało się, że część naszych uczniów ma podobne zainteresowania jak Mateusz i chętnie podzielili się z nim swoimi propozycjami eksperymentów lub tytułami ulubionych książek.

Uczniowie mają ogromną nadzieję, że listy i laurki szybką dotrą do chłopca a on znajdzie siłę żeby nam odpisać.

Serdecznie Cię pozdrawiamy Mateuszu uśmiech

Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image