Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa KSW w Libiążu

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/05/szkola-podstawowa-ksw-w-libiazu.jpg

Każdy lubi otrzymywać wesołe listy i kolorowe kartki, zwłaszcza gdy na co dzień nie może spotykać się z rówieśnikami… A my, uczniowie klas 1-6 Szkoły Podstawowej KSW w Libiążu bardzo lubimy pisać, rysować i malować. Lubimy pomagać ludziom, więc wraz ze Szkolnym Kołem Wolontariatu postanowiliśmy włączyć się w akcję Marzycielskiej Poczty.

Przeglądając profile Wiktorii z Kameli oraz Mateusza z Rybnika, zauważyliśmy, że wiele nas łączy. Mamy podobne zainteresowania, lubimy tych samych sportowców i aktorów, oglądamy te same filmy i seriale, gramy w podobne gry i nawet czytamy podobne książki. Więc zaczęliśmy pisać listy, wykonywać laurki, komiksy, rysunki, coś o modzie dla Wiktorii, coś o Spidermanie dla Mateusza. Prace wykonywaliśmy na lekcjach z naszymi Wychowawczyniami, choć niektórzy (z klasy 5 i 6) kończyli w domu. U nas w szkole akcja pisania trwała około miesiąca, ponieważ każda klasa pisała w innym czasie, ale również dlatego, że zanim zabraliśmy się do pracy, zastanawialiśmy się w domu, rozmawialiśmy wspólnie na przerwach, co moglibyśmy zrobić, aby sprawić radość Wiktorii i Mateuszowi.

Zżyliśmy się z nimi, choć ich tak na prawdę nie znamy. Mamy nadzieję, że będą dobrze bawili się podczas czytania i oglądania naszych prac.

Pozdrawiamy serdecznie

guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wiktoria
Wiktoria
1 rok temu

Dziękuje bardzo :kocham: :kiss: 🙂

ANNA
ANNA
1 rok temu
Reply to  Wiktoria

Wiktorio, Jak Twoje serduszko?

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image