Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa nr 1 im. III Tysiąclecia w Sycowie

10 stycznia 2018autor Agnieszka Maj3
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2018/01/szkola-podstawowa-nr-1-im-iii-tysiaclecia-w-sycowie-3.jpg

Dnia 7 grudnia 2017 r. w naszej szkole odbyła się charytatywna akcja pisania listów do chorych dzieci. Inicjatorem tego przedsięwzięcia było Koło Teatralne pod opieką pani Agnieszki. Uczniowie wcześniej przygotowali plakaty informujące o dacie spotkania i zapraszające wszystkich chętnych do wspólnego napisania listów. W związku z mikołajkami i zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia tematem korespondencji były wspólne zainteresowania oraz życzenia świąteczne. Wszyscy piszący pięknie dekorowali koperty i kartki, aby również przez ich wygląd nieść radość swoim ciepiącym rówieśnikom, których profile znaleźli na stronie Marzycielskiej Poczty.

Zachęcaliśmy wszystkich do wysłania kartki lub listu choremu dziecku. Bo jak głosiło hasło na plakatach wiszących w szkole i przygotowanych przez nas: „JEDEN LIST, A ZNACZY TAK WIELE”.

guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz Chmiel
Admin
Tomasz Chmiel
2 lat temu

Fajnie zobaczyć tyle uśmiechniętych twarzy. 🙂 Pani Agnieszko, wielki szacunek za już nieomal 5 letnie propagowanie akcji w szkole.

BasiaSz
BasiaSz
2 lat temu

http://www.kartki.pl/pl/showCard/dar-1
Zgadzam się, dobrze widzieć uśmiechnięte twarze dzieci, które u innych dzieci wywołały uśmiech. Uśmiech to najpiękniejszy dar. Podziwiam, szanuję i doceniam wrażliwych ludzi. „Życzliwość nic nie kosztuje a otwiera drzwi”. Pozdrawiam Syców, w którym kiedyś dawno temu, mniej więcej będąc w tym wieku co te dzieci na zdjęciu odwiedziłam, było to dawno temu, ale pamiętam. 🙂

A. Maj
A. Maj
2 lat temu

Dziękuję za miłe słowa. Zaangażowanie uczniów odgrywa tutaj dużą rolę. Dzięki ich zapałowi udaje wszystko zorganizować. :up:

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image