Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie

28 stycznia 2019autor Joanna Kaliszan0
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2018/12/szkola-podstawowa-nr-1-im-mikolaja-kopernika-w-zalasewie.jpg

Kochani Nasi Najmilsi, jest nam bardzo miło przekazać, że klasa 3b z gimnazjum w Zalasewie po raz trzeci już wzięła udział w akcji pisania listów i kartek dla Was Kochani podczas lekcji wychowawczej.

Dnia 11.12.2018 r. wspólnie wykonaliśmy kartki świąteczne i całą klasą pisaliśmy życzenia dla Was z wychowawcą.

Uczniowie bardzo chętnie włączyli się w akcję po raz kolejny, sami pytali czy w tym roku też bierzemy w tym przedsięwzięciu udział bo bardzo im się spodobało, wiele radości sprawiło im to, że choć w taki sposób mogą wesprzeć Swoich rówieśników w ciężkich chwilach i wywołać na Ich twarzach choć promyk uśmiechu i rozniecić iskierkę nadziei.

Na pewno na tym nie poprzestaniemy i będziemy wysyłać do Naszych Młodszych Przyjaciół kartki z życzeniami i słowami otuchy…!

Życzymy Wszystkim Dzieciom i Ich Rodzinom, Bliskim wszystkiego najlepszego na te nadchodzące Święta Bożego Narodzenia, przede wszystkim zdrowia bo to jest najważniejsze, a także wiary że musi być wszystko dobrze i na pewno będzie – my bardzo mocno wierzymy i trzymamy za Was Wszystkich kciuki!!!

Pamiętajcie choć jesteśmy daleko to sercami i myślami z Wami Kochani!!!
pozdrawiam Was serdecznie i gorąco.

Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image