Kochani!!!
Dnia 11.12.2017 r. uczniowie klasy 2b ze Szkoły Podstawowej numer 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie, wzięli udział po raz drugi w akcji „Marzycielska Poczta”.

Wspólnie wykonaliśmy kartki świąteczne i całą klasą podczas lekcji wychowawczej pisaliśmy życzenia do chorych dzieci z wychowawcą.

Uczniowie bardzo chętnie włączyli się w akcję po raz kolejny, sami pytali czy w tym roku też bierzemy w tym przedsięwzięciu udział bo bardzo im się spodobało, wiele radości sprawiło im to, że choć w taki sposób mogą wesprzeć Swoich rówieśników w ciężkich chwilach i wywołać na Ich twarzach choć promyk uśmiechu i rozniecić iskierkę nadziei.

Na pewno na tym nie poprzestaniemy i będziemy wysyłać do Naszych Młodszych Przyjaciół kartki z życzeniami i słowami otuchy…!

Życzymy Wszystkim Dzieciom i Ich Rodzinom, Bliskim wszystkiego najlepszego na te nadchodzące Święta Bożego Narodzenia, przede wszystkim zdrowia bo to jest najważniejsze, a także wiary że musi być wszystko dobrze i na pewno będzie – my bardzo mocno wierzymy i trzymamy za Was Wszystkich kciuki!!!

Pamiętajcie choć jesteśmy daleko to sercami i myślami z Wami Kochani!!!
pozdrawiam Was serdecznie i gorąco