Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa nr 1 w Lidzbarku Warmińskim

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2018/03/szkola-podstawowa-nr-1-w-lidzbarku-warminskim.jpg

„MARZYCIELSKA POCZTA” Z KLASĄ V a W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LIDZBARKU WARMIŃSKIM

Przeprowadziliśmy już III edycję wolontariackiej akcji „Marzycielska Poczta”.

Nasza wychowawczyni – pani Hanna Skorynko zaproponowała nam na początku roku szkolnego, abyśmy wysyłali kartki pocztowe i listy do chorych dzieci. Pomysł spodobał się całej klasie, więc wspólnie postanowiliśmy wybrać dziecko, któremu sprawimy radość wysyłając korespondencję. Po raz pierwszy skompletowaliśmy paczkę do Lenki Krakowczyk. Potem uznaliśmy, że do naszej akcji włączymy inne klasy z naszej szkoły i tak w naszej wysyłce pojawiały się jak grzyby po deszczu coraz to nowe listy, kartki, a nawet maskotki, kolorowanki i naklejki. Tym razem wybraliśmy Pawełka Majewskiego. Przesyłka dotarła, ponieważ zadzwoniła do nas z radosną wiadomością mama Pawełka, która podziękowała za podarunek, który sprawił, że chłopczyk był bardzo szczęśliwy. Dziękujemy!!!

Kilka tygodni później nasze podarunki wysłaliśmy do Wiktorii Kępińskiej. Mamy nadzieję, że paczka niebawem do niej dotrze i również przyczyni się do przeżycia chwil radości.

Już mamy plany, by po raz czwarty przeprowadzić tą niesamowitą akcję. Dziękujemy serdecznie pani dyrektor Bożenie Drozd, wychowawcom, uczniom i rodzicom za zainteresowanie i mamy nadzieję, że dołączycie do nas niebawem, bo nie zamierzamy na tym zakończyć, przecież to nasi mali bohaterowie!

Hanna Skorynko wraz klasą Va, w tym autorami tekstu; Angeliką Gnat, Wiktorią Gąsiorowską, Kacprem Kuchalskim, Pawłem Piędziakiem, Kubą Michałowskim i Piotrkiem Bartoszewiczem.

2
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Dauta
Dauta

SUPER !!! Nasze dzieciaczki uśmiech

Danuta
Danuta

SUPER !!! Nasze dzieciaczki uśmiech

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image