Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa nr 1 w Piechowicach

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2012/11/szkola-podstawowa-nr-1-w-piechowicach-2.jpg

Gdy w Piechowicach po pierwszym ataku zimy znów powróciła piękna jesień, uczniowie naszej Szkoły Podstawowej nr 1 rozpoczęli przygotowywanie kartek urodzinowych dla swojego kolegi. Być może ktoś miałby wątpliwości, czy można pamiętać kogoś, kogo poznało się przez wykonane w zeszłym roku szkolnym kartek i list, który dostaliśmy w odpowiedzi. Zupełnie niepotrzebnie! Chyba tylko nowi uczniowie naszej szkoły, czyli pierwszaki i ci, którzy dołączyli do naszej społeczności mogli zadać pytanie: „kim jest Kubuś?”. Na resztach buziek na samo wspomnienie o Kubie malował się piękny uśmiech, a ręce same garnęły się do pracy.

A i okazja była nie lada! Kubuś Popko 12 listopada skończył 7 lat i wielu z nas pamięta, jak ważny był to dzień dla każdego. Czemu nie mielibyśmy uczynić go piękniejszym dla Kuby? Brak pomysłu na odpowiedź… więc zabraliśmy się do robienia urodzinowych kartek, do pracy, która sprawiła nam nie mniej przyjemności (a może nawet więcej) niż gdybyśmy sami te kartki otrzymali.

Kiedy spojrzy się na zaangażowanie dzieciaków, ich wysiłek i entuzjazm (niektóre kartki naprawdę mogły zachwycić!), aż chce się powiedzieć i zachwycić – ci młodzi ludzie „przyjęli” Kubusia do siebie. Pamiętają o nim, wspominają, pytają i najzwyczajniej i najpiękniej, bo najprościej – kochają!

Kubusiu – jeszcze raz wszystkiego najlepszego i opieki Aniołów Ci życzymy!

Ślemy buziaki!

– Sylwia Pogodzińska katechetka w Szkole Podstawowej nr 1 w Piechowicach

guest
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Faustyna
Faustyna
7 lat temu

😀 😀 😀 ale super ! 😀 😀 😀

Agnieszka
Agnieszka
7 lat temu

Witajcie serdecznie 🙂
Wasze kartki na pewno zachwycą Kubusia . Są CUDNE – tak jak cudna jest wasza pamięć o koledze z Marzycielskiej Poczty. Jesteście Wspaniali !!!! :XO: :XO:

Madzia Urban
Madzia Urban
7 lat temu

Super Słoneczka! 🙂

DandM
DandM
7 lat temu

Super :XO: :XO:

Mama Szymona
7 lat temu

Tak trzymac…zeby zawsze tak bylo i bez okazji pisane listow do dzieciaczkow 😀

Pantera
Pantera
7 lat temu

zawsze mowilo nam w dziecinstwie ze prawdziwe anioly maja skrzydla i potrafia latac oraz sa niewidoczne dla ludzkiego oka jak widac nie jest to prawda.bo to wy jestescie tymi prawdziwymi aniolami i darujecie swoje serce komus kto jego najbardziej potrzebuje -dziekujemy:-) :up: :up: :up: :up: :up:

Mrówka
Mrówka
7 lat temu

Po prostu jesteście wspaniali :up: :up: :up:

MAGDA G.
7 lat temu

Super!!
Kubuś z pewnością był bardzo zadowolony. 🙂

Karolina Ka.
7 lat temu

Dużo uścisków Pani Sylwio, za Pani wielkie zaangażowanie i wielkie serce! Pozdrawiam gorąco wszystkie kochane dzieciaki, które wzięły udział w pisaniu listów :))

Żaneta
Żaneta
7 lat temu

Wspaniale 🙂

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image