Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa nr 1 w Polkowicach

17 stycznia 2014autor Anna Mikołajczyk0
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2014/01/szkola-podstawowa-nr-1-w-polkowicach-5.jpg

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Polkowicach znów pełni gotowości do niesienia pomocy innym. Najpierw wielkie podziękowania za otrzymany Certyfikat. Sprawił nam wielką radość i wiele dla nas znaczy! Dziękujemy. I odwdzięczamy się oczywiście kolejnymi listami do podopiecznych „Marzycielskiej Poczty”.

W dniach od 9 do 18 października 2013 r. w ramach Tygodnia Pisania Listów zabraliśmy się ostro do pracy. Uczniowie z kl. 0 II, I c, II a, II d i III b z wychowawczyniami, a także z kl. IV a, V b, V c, VI c pod czujnym okiem pani polonistki napisali długie, kolorowe listy lub wykonali prace plastyczne dla wybranych „Marzycieli”. W sumie wysłaliśmy kilkanaście pojedynczych listów i 8 wielkich kopert zapakowanych po brzegi w listy pełne życzliwości i otuchy dla chorych dzieci – każda do kogoś innego. Niech sprawiają radość!

Pozdrawiamy wszystkich serdecznie.

Uczniowie i nauczyciele SP 1 w Polkowicach

Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image