Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa nr 11 w Tychach

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2017/05/szkola-podstawowa-nr-11-w-tychach.jpg

W akcję Marzycielskiej Poczty zaangażował się wolontariat z panią Magdą w Szkole Podstawowej nr 11 w Tychach, akcja została ogłoszona w całej szkole. Troska o chore dzieci i uśmiech na ich twarzach sprawił, że wolontariusze działali pełną parą. Wybraliśmy trójkę dzieci z Marzycielskiej Poczty: Natalkę Sidło, Krzysia Majkę i Tobiasza Nowickiego.

Pomagaliśmy w młodszych klasach pisać listy, przedszkolaki rysowały rysunki, prawie każdego dnia przypominaliśmy o sobie i o Marzycielskiej Poczcie. mrugnięcie W szkole pojawiła się skrzynka pocztowa Marzycielskiej Poczty, każdy mógł wrzucić swój list. Gdy już akcja została zakończona, zbieraliśmy pieniądze na znaczki i koperty oraz same znaczki.

Zakończenie akcji przerosło nasze największe oczekiwania, zebraliśmy bardzo listów, segregacja i naklejanie znaczków poszło nam bardzo sprawnie, tu podziękowania dla Wolontariuszy i klasy Va, dzięki nim udało nam się zebrać tak dużo listów i sprawić, że listy trafiły do skrzynek pocztowych. Mamy nadzieję, że uśmiech pojawi się na twarzach chorych dzieci.

życzymy wszystkim chorym dzieciom przede wszystkim zdrowia, ale też uśmiechu na twarzy i wielu radosnych chwil, wierzymy że uda Wam się zwyciężyć chorobę. Będziemy o Was pamiętać,
Szkoła Podstawowa nr 11 w Tychach

Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image