Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie

20 października 2011autor Marta Potrykowska9
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/10/szkola-podstawowa-nr-12-z-oddzialami-integracyjnymi-im-kawalerow-orderu-usmiechu-w-glogowie-tb.jpg

Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głogowie postanowiła wykorzystać Tydzień Pisania Listów, aby odświeżyć pisemną znajomość z naszymi „marzycielskimi” przyjaciółmi. Ci sami uczniowie, już o rok „starsi”, czyli klasy VC, VE, VI B i VI F, napisały do: Natalii Stosik, Wiktorii Konowady oraz Szymka Gromady.

W tym roku było nam chyba dużo łatwiej, gdyż czuliśmy, jakbyśmy pisali, do kogoś znajomego. Emocje czasami zbyt gwałtowne, gdyż pisanie listów, to też powód do wspólnych rozmów, śmiechów i wspomnień, były łagodzone muzyką relaksacyjną. Tak więc w październikowy tydzień słoneczko w sali 106 nam ładnie przyświecało, a w klasie rozlegały się odgłosy ptaszków, płynącego strumyka czy też burzy.

W trakcie pisania sporo rozmawialiśmy o mukowiscydozie, wspominaliśmy naszą wspólną pracę z ubiegłego roku szkolnego, dlatego też zeszłoroczną prezentację posłaliśmy do dzieciaków by i one mogły zobaczyć, kto do nich pisze.

Mamy też głowy pełne pomysłów na ten i kolejny rok, związany z „Marzycielską Pocztą” i naszymi stałymi korespondentami, nie zdradzimy ich jednak na razie, aby starczyło nam sił na działanie, a nie tracenie ich na przechwalanie się nimi.

Na koniec mówimy do zobaczenia, bo mamy zamiar dalej działać. Czekamy też na kilka słów od Was, gdyż list od Natalki, kartka od Wiktorii, czy też miłe słowa Mamy Szymka na stronie poczty moje dzieciaki bardzo ucieszyła. Teraz to one podchodzą do mnie pytając, czy ktoś odpisze i kiedy. Przypomina mi to dzieciaki z „Marzycielskiej Poczty” biegające do swoich skrzynek. To bardzo ważne, że po obu stronach zawsze ktoś czeka!

Ze słonecznym pozdrowieniem z prawdziwie jesiennego Głogowa.
Marta Potrykowska

Zdjęcia:

guest
9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ela Ausobska
8 lat temu

Jakie to miłe uczucie, gdy widzi się takie zaangażowanie, wielkie serca macie oj wielkie. Dziękujemy :up: :up: :up: :up:

MAGDA G.
8 lat temu

Tak myślałam, że już pisaliście do dzieci… :-)) Super ,że po raz kolejny wzięliście udział w akcji.! 🙂 :up: :up: :up:

Basia Opas (Gocyła)
Basia Opas (Gocyła)
8 lat temu

ale długie listy 🙂 fajnie, że jesteście z Nami kolejny raz 🙂

monika14
8 lat temu

Ależ zadowolone minki 🙂

Arturro
Arturro
8 lat temu

Suuuper 🙂 Tak Trzymajcie 😀 :up: :up: :up:

madzialena
8 lat temu

tak trzymać 😀 😀

Mrówka
Mrówka
8 lat temu

Pani Marto trafiła Pani w sedno tym zdaniem „To bardzo ważne, że po obu stronach zawsze ktoś czeka!”. Pozdrawiam serdecznie wszystkich piszących 😀

aCiaaa
8 lat temu

I te uśmiechnięte buźki mówią same za siebie 🙂 Pozdrowienia dla Was :up:

Karolkaa
Karolkaa
7 lat temu

😡 ja tam jestem 😥

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image