Ponownie kłaniamy się My – dzieci z Koła Misyjnego wraz z naszą panią opiekunką Ewą Fleter i panią Basią z sekretariatu, która zaczarowała nas Marzycielską Pocztą (za co serdecznie dziękujemy Pani Basiu!).

Na naszym kółku cały czas przygotowujemy kartki, ozdoby i piszemy pierwsze nieśmiałe listy do nowych kolegów i koleżanek. Tym razem wybraliśmy Kasię, Natalkę i Ewę, którym przesłaliśmy nasze kolorowe karty, dokładając jak zawsze pamiątkowe zdjęcie Koła Misyjnego, które pani Ewa i pani Basia nam przygotowują.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy brać udział w waszej szlachetnej akcji i podarować komuś troszkę uśmiechu. Kończy się rok szkolny, niedługo będziemy biegać po podwórkach i korzystać z upragnionych wakacji, nie zapomnimy o nowych kolegach i po powrocie do szkoły przypomnimy się znowu i zdamy relację. Na razie pozdrawiamy wszystkie dzieci z Marzycielskiej Poczty i przekazujemy na pomoc w utrzymaniu akcji uzbierane przez nas pieniążki (są to nasze oszczędności, cieszymy się, że możemy je przekazać na szczytny cel).

Pozdrawiamy!