Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa nr 14 we Włocławku

10 grudnia 2018autor Danuta Żydowo1
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2018/12/szkola-podstawowa-nr-14-we-wloclawku.jpg

Dzień 21 listopada na całym świecie obchodzony jest jako Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W związku z tym nadarzyła się okazja do tego, aby zrobić coś dobrego. Postanowiliśmy włączyć się do ogólnopolskiej akcji Marzycielskiej Poczty. Cała społeczność naszej szkoły pisała listy, wykonywała kartki, rysowała i kolorowała. Wszystko to dla Wiktorii, Martynki, Nikoli, Filipka, Szymonka, Pawełka i Mateuszka. Głęboko wierzymy, że listy i kartki dodadzą dzieciom siły do walki z chorobą a ich rodzicom otuchy. Nam, biorącym udział w akcji, te drobne gesty dobroci dostarczyły mnóstwo radości. Wierzymy, że każdy dobry uczynek, nawet najdrobniejszy… zmienia świat, czyjś świat.

Wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji w naszej szkole serdecznie dziękujemy a dzieciom z Marzycielskiej Poczty życzymy dużo zdrowia.

Pozdrawiamy
Szkoła Podstawowa nr 14 we Włocławku

1
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Ola
Ola

Wspaniała akcja! Wszystkim dzieciom życzę dużo zdrowia.

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image