Choć wiele lat jeszcze upłynie zanim uczniowie Szkoły Podstawowej nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Zabrzu staną się duzi, to już dziś ich serca są otwarte na drugiego człowieka i gotowe by nieść pomoc. Od dwóch miesięcy uczniowie klas 4a, 4b, 4c, 4d, 5b, 6a, 6b, 6c i 6d własnoręcznie przygotowywali kartki świąteczne z pozdrowieniami, a przede wszystkim z życzeniami dla Zuzi i Michała Tomczaków z Poznania. To sympatyczne rodzeństwo z Poznania uśmiechające się do nas z ekranu komputera dopingowało do przygotowywania kartek. Wśród nas są także uczniowie niepełnosprawni, więc rozumiemy dobrze, jak ciężko chorym dzieciom i ich rodzicom, dlatego chcemy, by każda kartka sprawiła radość Zuzi i Miśkowi.

Do akcji włączyli się również rodzice, którzy pomagali swoim dzieciom w pracach plastycznych, bo karteczki zostały wykonane różnymi technikami. Wszystkie kartki zostały zebrane przez p. Agatę Kik oraz p. Annę Janik i przesłane do naszych milusińskich jeszcze przed świętami.

Uwielbiamy Marzycielską Pocztę i pozostaniemy jej wierni, tak jak uczył nas Jan Paweł II słowami „Bóg nie żąda od nas rzeczy, które nas przerastają.