Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa nr 2 w Głogowie

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2016/01/szkola-podstawowa-nr-2-w-glogowie.jpg

Jesteśmy uczniami klasy II a ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Głogowie. W tym roku po raz pierwszy przystąpiliśmy do pisania listów dla dzieci z marzycielskiej Poczty. Wybraliśmy Paulinkę z Rybnika ponieważ tak jak my ma 8 lat. Na początku mieliśmy napisać jeden wspólny list. Niestety nie mogliśmy dojść do porozumienia jakie treści powinny się w nim znaleźć. Wszyscy chcieli napisać coś od siebie. W końcu każdy przygotował swój list. I tak wszystkie 26 znalazły się w jednej kopercie i poszybowały do Paulinki.

Mamy nadzieję , że chociaż na chwilę Paulinka zapomni o chorobie i uśmiechnie się czytając listy i oglądając nasze zdjęcie. Ustaliliśmy, że od tej pory będziemy pisać listy także do innych dzieci. Będziemy to robili wspólnie w klasie jak i indywidualnie w domu. Do takiej formy pomocy zachęcamy także innych uczniów naszej szkoły oraz nasze rodziny, koleżanki i kolegów. Mamy nadzieję, że będzie to bardzo wiele osób.

Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image