Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa nr 2 w Kościerzynie po raz drugi

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2012/02/szkola-podstawowa-nr-2-w-koscierzynie-po-raz-drugi.jpg

Uczniowie klas Ib, IIa i IIIa wraz z wychowawczyniami Danutą Wiśniewską, Katarzyną Półczyńską i Małgorzatą Pobłocką ponownie wzięli udział w akcji pisania listów do dzieci z „Marzycielskiej Poczty”. Tym razem wykonali ozdobne kartki świąteczne. Najpierw pracowali nad zredagowaniem treści życzeń. Potem ozdobiły kartki. Na kartkach znalazło się wszystko to, co dzieciom kojarzyło się z ciepłą atmosferą świąt. Były więc stajenki, aniołki, gwiazdki, Mikołaje, udekorowane choinki, upominki, o których marzyły, a nawet bałwanki.

Najmłodsze dzieci z klasy 0 b wraz z wychowawczynią panią Joanną Kamer również włączyły się do akcji. Napisały długi list do Maksymiliana, w którym w pierwszej części narysowały swoje wizerunki i napisały informacje o sobie. Następnie opisały swoje ulubione zajęcia: spacery, gry i zabawy oraz samodzielne przygotowanie smacznych kanapek. Przy każdej informacji umieściły ilustracje przedstawiające zdarzenie. Do listu dołączyły piękne życzenia świąteczne, z których do Maksymiliana uśmiecha się wesoły pingwinek.

Wiele radości dzieciom z klasy Ib sprawiły podziękowania od Dominika, które zmotywowały je do dalszego włączania się w akcję „Marzycielskiej Poczty”.

3
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Weronika Mazurkiewicz
Weronika Mazurkiewicz

Oj maluszki! Jak się czyta i patrzy na Waszą relację to nie sposób się nie uśmiechnąć. Super, że jesteście mrugnięcie

Ewa
Ewa

Jeeej ^^ Brawo dzieciaki, wykonałyście świetną pracę! uśmiech

Basia Opas (Gocyła)
Basia Opas (Gocyła)

Wszyscy na zdjęciach jesteście uśmiechnięci a ja się uśmiecham jak czytam relację uśmiech

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image