Uczniowie klas Ib, IIa i IIIa wraz z wychowawczyniami Danutą Wiśniewską, Katarzyną Półczyńską i Małgorzatą Pobłocką ponownie wzięli udział w akcji pisania listów do dzieci z „Marzycielskiej Poczty”. Tym razem wykonali ozdobne kartki świąteczne. Najpierw pracowali nad zredagowaniem treści życzeń. Potem ozdobiły kartki. Na kartkach znalazło się wszystko to, co dzieciom kojarzyło się z ciepłą atmosferą świąt. Były więc stajenki, aniołki, gwiazdki, Mikołaje, udekorowane choinki, upominki, o których marzyły, a nawet bałwanki.

Najmłodsze dzieci z klasy 0 b wraz z wychowawczynią panią Joanną Kamer również włączyły się do akcji. Napisały długi list do Maksymiliana, w którym w pierwszej części narysowały swoje wizerunki i napisały informacje o sobie. Następnie opisały swoje ulubione zajęcia: spacery, gry i zabawy oraz samodzielne przygotowanie smacznych kanapek. Przy każdej informacji umieściły ilustracje przedstawiające zdarzenie. Do listu dołączyły piękne życzenia świąteczne, z których do Maksymiliana uśmiecha się wesoły pingwinek.

Wiele radości dzieciom z klasy Ib sprawiły podziękowania od Dominika, które zmotywowały je do dalszego włączania się w akcję „Marzycielskiej Poczty”.