Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa nr 2 w Kościerzynie

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/11/sdc13283.jpg

W październiku wszystkie dzieci kl. 1b, 2a i 3a Szkoły Podstawowej nr 2 w Kościerzynie wraz z wychowawczyniami Danutą Wiśniewską, Katarzyną Półczyńską i Małgorzatą Pobłocką po raz pierwszy podjęły akcję pisania listów do dzieci z „Marzycielskiej Poczty”.

Adresatami listów byli ich rówieśnicy. Dzieci pisały o swoich zainteresowaniach, marzeniach i przeżyciach. Listy ozdobiły rysunkami, wycinankami i naklejkami.

Najmłodsze dzieci wykonały barwne kartki. Wszyscy pracowali z dużym przejęciem i zapałem. Akcja wyzwoliła u dzieci pozytywne emocje; wszystkie chciały poznawać nowych przyjaciół. Jednocześnie stworzyła możliwość doskonalenia różnych form wypowiedzi zarówno poprzez słowo jak i dzieło plastyczne. Pragniemy kontynuować i rozszerzyć naszą działalność włączając kolejnych ochotników.

3
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
MAGDA G.

Super, cieszę się, że jesteście z nami i planujecie zostać na dłużej, wasze listy są śliczne, takie kolorowe.. mrugnięcie

Basia Opas (Gocyła)
Basia Opas (Gocyła)

I kolejna wspaniała grupa która chce z Nami zostać na dłużej uśmiech
Dziękujemy mrugnięcie

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image