Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Środzie Wielkopolskiej

6 sierpnia 2018autor Renata Smoczyk1
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2018/08/szkola-podstawowa-nr-2-z-oddzialami-integracyjnymi-w-srodzie-wielkopolskiej-2.jpg

Po raz kolejny wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu działającego w naszej szkole oraz uczniowie klasy 4a, 5a i 5c przyłączyli się do ogólnopolskiego projektu „Marzycielska Poczta”. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że chcą tym razem zrobić prezent w postaci wykonanych przez siebie kartek Wiktorii i Mateuszowi.

Mamy ogromną nadzieję, że powstałe kartki sprawiły naszym adresatom tyle samo radości, co nam
w trakcie ich tworzenia. Wolontariusze w czasie zajęć z wielkim przejęciem dekorowali kartki, własnoręcznie pisali życzenia oraz krótkie informacje o sobie i swoich zainteresowaniach, by dzieci lepiej mogły ich poznać.

W następnym roku szkolnym także weźmiemy udział w tej wspaniałej akcji. Niesie ona za sobą bardzo dużo satysfakcji, radości i wiary, że pomaganie czyni z nas lepszych ludzi.

1
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Renata
Renata

Wiktoria-pamiętamy o Tobie. Już niebawem będziesz mogła usłyszeć u Twoich nowych odzyjaciół uśmiech .

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image