Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa nr 3 w Markach

23 lutego 2017autor Ilona Kosin1
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2017/02/szkola-podstawowa-nr-3-w-markach-2.jpg

Na przełomie stycznia i lutego uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Markach zaangażowali się w akcję charytatywną Marzycielska Poczta. Uczniowie klasy IV c przygotowali gazetkę informującą o celu i przebiegu akcji. Czwartoklasiści przygotowali profile 2 dziewczynek: Natalki z Brzegu oraz Patrycji z Sępopola. Na gazetce znajdował się także link do strony Marzycielskiej Poczty, gdzie uczniowie odnaleźli profile innych chorych dzieci z całej Polski, które również uwielbiają dostawać tradycyjne listy i kartki. Uczniowie przygotowali piękne listy, pocztówki, rysunki oraz ręcznie wykonane kartki urodzinowe, które wrzucali do specjalnie przygotowanego pudełka. Uczniowie życzyli nie tylko zdrowia ale przede wszystkim wielu sił i niegasnącej nadziei w zmaganiu się z chorobą. Dzieci w formie listu i karki przekazały dobre i miłe słowo ale również ogromną życzliwość i wsparcie.

Zachęcamy wszystkich do brania udziału w takich inicjatywach jak Marzycielska Poczta.

1
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Asia mama Natalki

Kochani;) Natalia serdeczne Was pozdrawia i jeszcze raz dziekuje za wszystkie listy, kolorowe karteczki i życzynia;) Buziaki :XO:

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image