Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa nr 3 w Żorach

4 czerwca 2014autor Ania Kubecka2
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2014/06/szkola-podstawowa-nr-3-w-zorach-11.jpg

Nasze kolejne spotkanie z Marzycielską Pocztą odbyło się 19 marca 2014 r. W tym dniu wykonywaliśmy kartki dla Filipka Nawrockiego – wielkiego fana dinozaurów. Nasz bohater zmaga się z wieloma chorobami, m.in. z nieuleczalnym zespołem FAS (alkoholowy zespół płodowy), niedowidzeniem, wiotkością mięśni, zaburzeniami czucia głębokiego czy niedowładem lewostronnym.

Mamy nadzieję, że nasze rysunki i listy napisane wraz z Rodzicami dodadzą Filipkowi siły do walki, otuchy oraz wywołają uśmiech na jego twarzy.

Filipkowi i jego wspaniałym Rodzicom, życzymy dużo wytrwałości oraz spełnienia najskrytszych marzeń, gdyż tak jak Oni wierzymy, że „warto mieć marzenia i czekać na ich spełnienie”.

Pozdrawiamy,
PRZEDSZKOLAKI z gr. 0B

2
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Filip Nawrocki
Filip Nawrocki

Dziękuje Wasze karteczki są super i powedrowly do Marzycielskiego Albumu Filipka, w gorszych chwilach zawsze będziemy mogli do niego zajrzeć i poczytać jak wielu Marzycielskich Przyjaciol ma Filipek śmiech śmiech śmiech

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image