Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa nr 31 w Opolu

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2018/11/szkola-podstawowa-nr-31-w-opolu.jpg

Jesteśmy klasa VI a ze Szkoły Podstawowej nr 31 w Opolu. Zainspirowani działaniami szkolnych wolontariuszy postanowiliśmy jako cała klasa włączyć się do akcji Marzycielska Poczta. To nie nasza pierwsza akcja tego typu, gdyż pisaliśmy już kartki urodzinowe w związku z facebookową akcją czy organizowaliśmy prezenty Mikołajkowe dla dzieci z opolskiego Domu Dziecka. Nie obcy jest nam także udział w ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. Lubimy pomagać, dawać innym radość i lubimy wzbudzać na czyjejś twarzy uśmiech. Na jednej z godzin wychowawczych nasza wychowawczyni zapoznała nas z profilami dzieci, dogłębnie je przeczytaliśmy i zaczęło się wielkie pisanie. Dylemat był ogromny. Co napisać skoro się nie znamy? O co zapytać? To było nie lada wyzwanie. O dziwo, dla niektórych wyzwaniem stało się także zaadresowanie koperty uśmiech Oj ile błędów popełniliśmy. Na kolejnych zajęciach z wychowawcą dokończyliśmy nasze listy, dołączyliśmy rysunki, czasami drobne upominki. Zaklejenie kopert to już formalność.

Listy poszły w drogę do naszych małych i dużych odbiorców. Mamy nadzieję, że wywołają na ich twarzach uśmiech i sprawią radość, pozwolą poczuć się odrobinę lepiej wiedząc, że ktoś ciepło i szczerze o nich myśli.

To była dla nas przyjemność 🙂

Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image