Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa nr 4 im. M. Konopnickiej w Łęczycy

24 grudnia 2017autor Aneta Graczyk0
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2017/12/szkola-podstawowa-nr-4-im-m-konopnickiej-w-leczycy.jpg

Nasza szkoła po raz pierwszy przystąpiła do ogólnopolskiej akcji pisania listów i wykonywania kart z życzeniami świątecznymi dla dzieci z „Marzycielskiej Poczty”.

Naszą akcje wsparli uczniowie od klas pierwszych począwszy, aż po klasy siódme. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem i entuzjazmem przystąpili do wykonywania kart, rysunków i do pisania listów do czwórki naszych „Marzycieli”. W listach pisali o szkole, o sobie, o swoich zainteresowaniach, pasjach a także o ulubionych książkach. Czytając profile dzieci odnajdywali w nich cząstkę siebie i cechy wspólne. Nasi uczniowie to bardzo wrażliwi młodzi ludzie, wielu z nich przeżywało bolesne historie naszych odbiorców. Mamy nadzieję, że niebawem znów zorganizujemy akcje do kolejnych dzieci z marzycielskiej poczty. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze, spokojnych i rodzinnych świąt.

Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image