Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa nr 4 w Inowrocławiu

5 kwietnia 2011autor Uczniowie12
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/04/szkola-podstawowa-nr-4-w-inowroclawiu.jpg

Witamy bardzo serdecznie.

Jesteśmy uczniami Szkoły Podstawowej nr 4 w Inowrocławiu. Należymy do kółka charytatywno – wolontariackiego. Naszymi opiekunkami są p. Dorota Kowalska i p. Jolanta Skolankiewicz – Surówka. O działaniach „Marzycielskiej Poczty” dowiedzieliśmy się w marcu, podjęliśmy decyzje, aby włączyć się tę akcje nie tylko jednorazowo, ale długofalowo.

Nasi uczniowie, doskonale wiedzą, że w zmaganiach z chorobą ważna jest pomoc, wsparcie otoczenia, ale też akceptacja ze strony rówieśników. Nauczyciele na lekcjach tłumaczą założenia akcji, opowiadają o Waszej stronie, prezentują profile dzieci i pomagają pisać kartki.

W czasie promocji szkoły, dzieci z kółka prowadziły warsztaty na temat „Marzycielskiej Poczty”. Pomagały wykonać kartki, prezentowały profile dzieci. W holu szkoły wywieszone są profile dzieci, które zmieniamy co tydzień, dzieci wykonują kartki i przy pomocy rodziców wysyłają kartki do wybranych dzieci.

Mamy też nadzieję, że niektórzy z naszych uczniów będą pamiętać o osobach, do których napisali i być może nawiążą bliższe, dłuższe znajomości.

Wszystkim dzieciom z „Marzycielskiej Poczty” życzymy dużo zdrowia, optymizmu. Serdecznie pozdrawiam twórców tej pięknej, uczącej wrażliwości akcji oraz wszystkie dzieciaki.

Przesyłamy zdjęcia, na których wspólnie robimy kartki.

12
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Aga Kizinkiewicz

Witam serdecznie.
,,…przy pomocy rodziców…”- podoba mi się. uśmiech
Piękne jest to, że uczy się dzieci jak ważna jest pomoc innym. uśmiech
Dziękujemy.
Pozdrawiam serdecznie.
Aga

Weronika Mazurkiewicz
Weronika Mazurkiewicz

Miło zobaczyć wreszcie swoje województwo na marzycielskiej mapce mrugnięcie Pozdrowienia dla wszystkich pomocników uśmiech

Basia Opas (Gocyła)
Basia Opas (Gocyła)

Super że dołączyliście uśmiech i że chcecie włączyć się w akcję nie tylko jeden raz. uśmiech to piękne!

Kamila_B

ale fajne kartki, dzieci na pewno się ucieszą śmiech Fajnie że coraz więcej szkół się w to angażuje :XO:

Ewa
Ewa

Piękna relacja i kawał dobrej roboty śmiech po raz kolejny brawa dla Inowrocławia kciuk do góry

Paula
Paula

Moja szkoła!!!!!!!!! śmiech

Sebastian

Super, że są dzieciaki o otwartych sercach dla innych. Pozdrowionka gorące. lol

Kamilla mama Martynki

Takich gestów i serc się nie zapomina :XO: :XO: :XO: :XO: .Dziękujemy :XO: :XO: kciuk do góry kciuk do góry

Natalka Mukolinka

No Mnie tu chyba nie powiino zabraknac bo ja też od Szkoły w Inowrocławiu choc nie pamietam czy dokąłdnie od Was- dostałam mnóstwo kartek;-) nawet jesli to od innesz Inowrocławskiej szkoły to i tak za co Wam kochani bardzo chcę goraco podziękować że piszecie do Nas;-) zapamietam o Was i w sercu mam szczególnie dlatego ze tak jakos na mapie blisko mnie- szkoda ze tylko na tej mapie bo faktycznie to inowroclaw kawałek drogi jest;-) ale to nic-nasze listy pokonaja tę drogę dziekuje bardzo kochana Szkoło Podstawowa nr 4 w Inowrocławiu dziękuję paniom p. Dorota Kowalska i p. Jolanta Skolankiewicz… Czytaj więcej »

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image