Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa nr 4 w Mikołowie

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2017/12/szkola-podstawowa-nr-4-w-mikolowie-2.jpg

Poruszeni apelem kolejny raz zebraliśmy się z ochotnym sercem i pełni zapału do przesyłania naszym rówieśnikom ciepłych myśli. Tym razem chcieliśmy stworzyć farbą na papierze kolorowy „plastyczny świat” dla Pawełka. Postanowiliśmy namalować to, co mu się podoba i o czym często myśli. Nasze prace były pełne radości i barw, których może Pawełkowi na co dzień brakuje. Wysłaliśmy prace od całej naszej nieco zwariowanej ekipy 1a. Pomaganie może przynosić radość…, dlatego niebawem kolejna porcja dobrych życzeń, wszak „szczęście mnoży się, gdy się je dzieli”.

2
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Paweł
Paweł

:* :* :* :* :XO: Dziękuje

Ola
Ola

Trzymaj się Kolego… Wszystkiego pozytywnego a na święta samych pięknych bajecznie białosrebrzystych chwil. Uśmiechu na Twojej przesympatycznej buzi i mnóstwo prezentów… życzy klasa IA śmiech śmiech śmiech śmiech śmiech śmiech :XO:

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image