Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa nr 42 w Warszawie

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2018/04/szkola-podstawowa-nr-42-w-warszawie.jpg

Uczniowie klas II ze świetlicy przy Szkole Podstawowej nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Warszawie po raz pierwszy wzięli udział w akcji „Marzycielska Poczta”.

Udział w akcji zainicjowała Pani Iwona Chudio – Orzechowska, która wprowadziła uczniów w ideę Marzycielskiej Poczty oraz zapoznała z profilami chorych dzieci. Oprócz Pani Iwony koordynatorem jest również Pani Marlena Maciejewska, ale główną rolę odgrywają uczniowie naszej szkoły, którzy bardzo chętnie i wielkim zapałem wzięli udział w pisaniu listów. Wykazali się dużą pomysłowością i inwencją twórczą.

Akcja „Marzycielska Poczta” trwa u nas przez cały rok szkolny i z całą pewnością listów będzie coraz więcej. Mamy nadzieję, że ten drobny gest z naszej strony sprawi podopiecznym radość i wywoła uśmiech na twarzy.

Wszystkim dzieciom życzymy dużo wytrwałości i szybkiego powrotu do zdrowia uśmiech

Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image