Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa nr 55 Specjalna w Katowicach

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2017/12/szkola-podstawowa-nr-55-specjalna-w-katowicach.jpg

„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz” – w myśl tej sentencji uczniowie Szkoły Podstawowej nr 55 Specjalnej w Katowicach wzięli udział w Ogólnopolskiej Akcji Pisania Listów „Marzycielska Poczta”. Przełom listopada i grudnia stał się wtedy wyjątkowym czasem dla naszej Szkoły. Uczniowie z wielkim przejęciem wysłuchiwali historii wybranych dzieci, z jeszcze większym zabrali się do wykonywania pięknie zdobionych kartek.

Każdy starał się jak najlepiej potrafi. Były piękne życzenia, rysunki bajkowych idoli, niektórzy pisali listy. Przy dźwiękach ulubionej muzyki powstawały piękne i niepowtarzalne kompozycje!

Pomoc w tworzeniu i redagowaniu kartek oraz listów zaoferowali również nauczyciele: pani Aleksandra Borkowska oraz pani Małgorzata Wojnarowicz – za co bardzo im dziękujemy.

Już niebawem Święta Bożego Narodzenia. Mamy nadzieję, że nasze listy dotrą do adresatów na czas!

3
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Tomasz Chmiel

Witajcie na Marzycielskiej Poczcie. uśmiech Przesyłki na pewno trafią na czas. uśmiech Co prawda nie wiem jacy są Wasi adresaci, ale na pewno będą ucieszeni z Waszych przesyłek.

Paweł
Paweł

Dziekuje :* wielka radość z każdej karteczki buziaki dla was jesteście WIELCY i macie wielkie serduszka :*

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image