Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa nr 6 w Świdnicy

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2012/02/szkola-podstawowa-nr-6-w-swidnicy-tb.jpg

Od niedawna przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Świdnicy włączyły się w akcję pisania listów i kartek do chorych dzieci z Marzycielskiej Poczty.

Sześciolatki nie potrafią jeszcze samodzielnie redagować, czy pisać, listów, ale świetnie radzą sobie z przygotowaniem pięknych rysunków dla chorych dzieci. Akcja pisania listów bardzo im się spodobała przede wszystkim dlatego, że w tak prosty sposób mogą sprawić radość swoim rówieśnikom i wywołać na ich ustach uśmiech. Mamy nadzieję, że pomysł pisania listów i kartek do chorych dzieci stanie się tradycją w naszym przedszkolu, a może i całej szkole.

Zachęcamy bowiem wszystkie starsze koleżanki i kolegów, by zajrzeli na Wasz portal. Dzisiejsze kartki powędrują do Kubusia z Wrocławia, a wkrótce będą następne niespodzianki.

guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Agnieszka Chmiel
Agnieszka Chmiel
8 lat temu

Super! dziękujemy wszystkim zaangażowanym dzieciom ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Świdnicy. Następne karteczki być może będą już również ozdobione w piękne treści, stworzone przez te same 6-latki? :XO: całusy!!

Tomasz Chmiel
Admin
Tomasz Chmiel
8 lat temu

Dzięki Aniu za zaangażowanie swych przedszkolaków w pomoc. Zresztą mój wielki ukłon w Twoją stronę za dużą aktywność we wspieraniu dzieci z Marzycielskiej Poczty. 🙂

Mrówka
Mrówka
8 lat temu

Może i 6 latki nie potrafią jeszcze same pisać listów (sama coś wiem na ten temat), ale ich obrazki są na prawdę wyjątkowe i niepowtarzalne :up: Tak trzymać kochane przedszkolaki 😉 :up:

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image