Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa nr 8 w Raciborzu

27 lutego 2011autor Uczniowie9
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/02/szkola-podstawowa-nr-8-w-raciborz.jpg

Jesteśmy uczniami Szkoły Podstawowej nr 8 w Raciborzu. Kiedy dowiedzieliśmy się o „Marzycielskiej Poczcie”, chętnie przyłączyliśmy się do tej ogólnopolskiej akcji. Na lekcjach języka polskiego przeglądaliśmy profile dzieci.

Zdecydowaliśmy się napisać do trójki naszych rówieśników: Wiktorii, Natalii i Patryka, chorych na mukowiscydozę. Następnie przygotowywaliśmy listy i kartki, które wspólnie wysłaliśmy. Jedna z dziewczynek z Va dodatkowo przygotowała niespodziankę – maskotki dla Wiktorii, która jest miłośniczką Didlli.

Nasza szkoła jest szkołą sportową, lubimy biegać, pływać, grać w piłkę… Tym bardziej współczujemy naszym rówieśnikom, którzy muszą zmagać się z chorobami. Mamy nadzieję, że dzięki przesyłkom na twarzach naszych nowych znajomych choć na chwilę zagościł uśmiech.

Wszystkim dzieciom z „Marzycielskiej Poczty” życzymy duuuużo zdrowia, optymizmu i obiecujemy, że jeszcze do Was napiszemy!

– Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8 w Raciborzu wraz z nauczycielkami języka polskiego – p. Beatą Ryszką i p. Bernadetą Załubską

guest
9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
MAGDA G.
9 lat temu

Dzieciaki z pewnością ucieszą się z Waszych przesyłek 🙂 Wielkie brawa!!! 🙂 :XO:

Wiktoria Konowada
9 lat temu

Pisałam na swoim profilu ale jeszcze raz nie zaszkodzi 🙂 Gdy wróciłam z Warszawy od lekarza czekała na mnie paczka- niespodzianka, która sprawiła mi ogromna radość. :XO: :XO: Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Raciborzu napisali do mnie dużoooooooooo listów a do tego przysłali mi moje ulubione Didlusie http://www.garnek.pl/wikiki/13379275/listy-od-uczniow-szk-podstawowej ……było co czytać 🙂 http://www.garnek.pl/wikiki/13379287/prezent-od-dzieciakow-z a potem zabawa z Didlami…. http://www.garnek.pl/wikiki/13379345/fajna-z-nich-para http://www.garnek.pl/wikiki/13379359/moje-ukochane-didle Kochani! bardzo Wam dziękuję!!! Sprawiliście mi ogromna niespodziankę w ten ciężki dzień!!! :XO: I szczególne pozdrowienia dla ; -Rafała Suprowicza -Wiktorii Ałtachowicz – Emilii z V kl – Domci -Agnieszki -Moniki -Ilony Grygiel – Natalii z kl VI… Czytaj więcej »

Basia Opas (Gocyła)
Basia Opas (Gocyła)
9 lat temu

Racibórz !!! moje miasto !! 🙂 ale się cieszę że napisaliście !!! chciałbym wiedzieć skąd wiecie o MP.
Piszcie jeszcze więcej i więcej !!! 🙂

Beata
Beata
9 lat temu

Dziękujemy za miłe słowa 🙂
Oczywiście, to Basia stoi za wszystkim…. Jakiś czas temu na raciborskim portalu informacyjnym ukazały się wiadomości o Marzycielskiej Poczcie, później była akcja w „Poza Czasem”….
Wielkie brawa, Basiu, za rozpowszechnianie MP w Raciborzu 🙂
Z pewnością jeszcze napiszemy do dzieciaków 🙂

Natalka Mukolinka
9 lat temu

Ja też juz pisałam u mnie ze bardzo wam dziekuje za wasze serce dla Nas 😀 ale jak napisała Wiktoria-nie szkodzi ze raz jeszcze napisze to samo Moje podziękowania posyłam do Szkoły Podstawowej nr 8 w Raciborzu ależ mi napisaliście piękne listy czasem popłynęły mi łezki wzruszenia a czasem tak się śmiałam ze kaszel mnie zmęczył co muszę Wam powiedzieć ze bardzo pozytywne jest bo zadziałaliście tak jak rehabilitacja bo musimy kaszlec My-Mukolinki ❗ więc popatrzcie ile szczescia i dobrego mi przynieśliliscie 😀 napiszę do Was list i mam nadzieję ze sprawi Wam tyle radości co Wasz mi-i tyle tez… Czytaj więcej »

Basia Opas (Gocyła)
Basia Opas (Gocyła)
9 lat temu

Pani Beato miło mi słyszeć że to dzięki moim akcjom dowiedzieliście się o Marzycielskiej Poczcie ! 🙂 może uda mi się dotrzeć do Was z zakładkami o Akcji 😉 i plakatami które być może zachęcą całą szkołę 😉

Ewa
Ewa
9 lat temu

Wielki ukłon w stronę Raciborza 🙂 Jesteście wspaniali!

Ania
Ania
9 lat temu

Fantastyczna sprawa życzę wam powodzenia 🙂

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image