Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa nr 8 w Rzeszowie

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2015/03/szkola-podstawowa-nr-8-w-rzeszowie.jpg

W dniach 26-30.01.2015 r. już po raz drugi nasza szkoła przystąpiła do akcji „Marzycielska Poczta”. Akcję zorganizowała moja klasa (4 b) wraz z naszą wychowawczynią panią Martą. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalne, marzycielskie skrzynki na listy oraz gazetkę szkolną i plakaty z opisem całej akcji. Uczniowie zapoznali się z profilami dzieci zamieszczonymi na stronie Marzycielskiej Poczty i wybrali do kogo chcą napisać. Muszę przyznać, że cała akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i zaangażowaniem wśród uczniów. W sumie napisaliśmy ponad 70 listów i wysłaliśmy jedną paczkę.

30.01.2015 r. przyłączył się do nas listonosz – pan Krzysiek – który bardzo nam pomógł. Pan Krzysiek zabrał od nas wszystkie listy, żeby mogły szybko i bezpiecznie trafić do dzieci z Marzycielskiej Poczty. Myślę, że nie była to ostatnia taka akcja i w przyszłości znowu uda nam się ją zorganizować.

Pozdrawiamy!

1
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Paulina
Paulina

Dziękuje wszystkim uśmiech

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image