Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa nr 81 im. prof. Michała Siedleckiego w Gdańsku

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2013/06/szkola-podstawowa-nr-81-im-prof-michala-siedleckiego-w-gdansku.jpg

Witamy!!! Jakiś czas temu natrafiliśmy na stronę internetową „Marzycielska Poczta”. Bardzo spodobała nam się ta inicjatywa i postanowiliśmy włączyć się do akcji. W maju dzieci z naszej świetlicy szkolnej napisały listy m. in. do Kornelii, Dominiki, Patrycji, Oliwiera i Kacpra. Poznały wcześniej profile osób do których pisały, ich zainteresowania oraz choroby z jakimi się zmagają. Młodsi uczniowie, którzy nie potrafią jeszcze pisać, rysowali i robili laurki. Wszystkie dzieci chętnie i z dużym zaangażowaniem przystąpiły do rysowania i pisania. Były zaskoczone, jak wiele je łączy: wspólne zainteresowania, pasje, muzyka, ulubieni aktorzy bądź piłkarze.

Informacja o „Marzycielskiej Poczcie” rozpowszechniła się szybko w całej szkole. Mamy więc nadzieję, że dzieci będą otrzymywały jeszcze więcej listów, rysunków, kartek i pocztówek. Tymczasem pozdrawiamy serdecznie wszystkie dzieci, ich rodziców oraz inicjatora i organizatorów akcji „Marzycielska Poczta”.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image