Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa nr 9 w Inowrocławiu

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2016/01/szkola-podstawowa-nr-9-w-inowroclawiu-2.jpg

Tradycyjnie już w okresie przedświątecznym uczniowie naszej szkoły przygotowują świąteczne niespodzianki dla chorych i niepełnosprawnych rówieśników z „Marzycielskiej Poczty’. Nie inaczej było w tym roku. Z wielkim zapałem i świetnymi pomysłami uczniowie przystąpili do przygotowywania kartek z życzeniami, gwiazdorów i świątecznych aniołków (między innymi anioł z łapaczem złych snów, anioł na złe dni, anioł na szczęście itd.). Wcześniej wychowawcy zapoznali uczniów z profilami dzieci z „Marzycielskiej Poczty”, dzięki temu uczniowie mieli możliwość poznania także ich zainteresowań. Do typowo świątecznych prac dołączone zostały rysunki przedstawiające ulubione postaci z bajek i książek, a nawet własnoręcznie wykonane puzzle. Uczniowie klasy szóstej a do przesyłki dla Julki Skonieczek dołączyli także napisany przez siebie „Dziennik podróży międzygwiezdnej Argonautyków”.

Mamy nadzieję, że przygotowane przez uczniów naszej szkoły niespodzianki sprawią dzieciom mnóstwo radości, a wszystkie przesłane życzenia się spełnią.

Serdecznie pozdrawiamy wszystkich marzycielskich bohaterów!

Krystyna Kołodziejczak
Pedagog szkolny, opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu

Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image