Tuż przed świętami Bożego narodzenia uczniowie naszej szkoły z wielkim entuzjazmem dołączyli do akcji „Marzycielskiej Poczty”. Uczestnicy zapoznali się wnikliwie z sylwetkami kolegów, do których chcieliby napisać ciepłe słowa wsparcia i uznania. Pisanie listów odbywało się zarówno w przedszkolu jak i w poszczególnych klasach, a niektórzy uczniowie pisali także indywidualnie listy do wybranych osób.

Akcja wyzwoliła w naszych uczniach wielkie pokłady wrażliwości i dobroci. Każdy kto przystąpił do akcji pisania listów starał się włożyć maksimum serca w to, co robi. Wszystkim przyświecał jeden cel – dać uśmiech i odrobinę radości dzieciom, których życie zdominowała choroba. Było to zadanie wyjątkowe i niezwykle ważne, pouczające i wzruszające. Pragniemy, aby z każdym rokiem coraz większa liczba dzieci brała udział w pisaniu listów do kolegów, którzy bardzo na nie czekają.

Mamy nadzieję, że stworzone przez nas kartki i listy sprawią (i wciąż sprawiać będą mrugnięcie ) obdarowanym Dzieciakom mnóstwo radości!