Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa w Ciepłowodach

24 grudnia 2012autor ewa3
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2012/12/szkola-podstawowa-w-cieplowodach.jpg

Każdy z nas chciałby otrzymać w ten świąteczny czas wsparcie i serdeczność, a być może upominek. Pedagog pani E. Bębenek i psycholog pani A. Wiszniewska zainicjowały akcje pisania kartek wśród uczniów klas I-VI Szkoły Podstawowej w Ciepłowodach, które to dla wybranych chorych dzieci z listy na stronie „Marzycielskiej poczty” realizowały ich marzenia.

Po raz drugi w naszej szkole została przeprowadzona akcja pisania listów do dzieci – rówieśników z Marzycielskiej Poczty. W akcji dzieci jak i zarówno nauczyciele uczestniczyli z wielką radością. Choć była to krótka chwila to uczniowie włożyli w nią całe swoje serce. Z dużym zaangażowaniem kolorowali i pisali listy do swoich kolegów, przygotowali album ze znaczkami, zwierzętami oraz kartki i życzenia świąteczne, mając ogromną nadzieję, że choć na chwilkę pojawi się uśmiech na ich twarzach. Ucieszyli się, że mogą choć na chwilę dać komuś to co najcenniejsze w naszym ludzkim życiu wsparcie i uśmiech drugiej osobie.

Oprac. E. Bębenek

3
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Basia Sz
Basia Sz

Piękne kartki. Dziękuję Wam za nie bardzo, za to, że włączyliście się w akcję pisania listów i kartek do chorych dzieci. Wesołych Świąt Kochani.

Żaneta

Pięknie uśmiech

Mrówka

Super kciuk do góry kciuk do góry kciuk do góry Mam nadzieję, że zagościcie u nas na Marzycielskiej na długo mrugnięcie

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image