Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa w Małych Łunawach

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2017/04/szkola-podstawowa-w-malych-lunawach.jpg

W ferworze przygotowań do Świąt Wielkanocnych, Szkolne Koło Wolontariatu działające w Szkole Podstawowej w Małych Łunawach zorganizowało akcję „Marzycielskiej Poczty” dla Wiktorii Kępińskiej z Torunia. Wszystkich uczniów ujęła historia tej malutkiej, dzielnej dziewczynki zmagającej się z wymagającą i okrutną chorobą. Dlatego też tuż przed przerwą świąteczną uczniowie klas I-III na zajęciach plastycznych, a klasy IV-VI na godzinach wychowawczych wykonali prace plastyczne w formie kartek i świątecznych pisanek życząc Wiktorii nie tylko szczęśliwych ale i zdrowych Świat Wielkanocnych.

Szkolni wolontariusze pracowali z wielkim zaangażowaniem i zapałem zachęcając wszystkich uczniów do włączenia się do akcji. Obiecali również, że jest to pierwsze ale na pewno nie ostatnie takie przedsięwzięcie w naszej szkole.

Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image