Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa w Milanówku

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2013/04/szkola-podstawowa-w-milanowku.jpg

Cała nasza szkoła (kl. 1 – 6) wzięły udział w akcji pisania listów. Każdy nawet najmłodszy uczeń włożył całą swą chęć i serce, aby napisać szczery list do dzieciaków. Korespondentów wybieraliśmy na podstawie wieków tzn. 8 latki pisali do 8 latków itd.

W naszej szkole każda klasa miała obowiązek napisać co najmniej jeden list do chorych dzieci. Można było pisać całą klasą, grupowo, w parach, bądź indywidualnie. Oprócz listów przesyłaliśmy też własnoręcznie zrobione rysunki itp. Tym sposobem do 28 marca nasza szkoła napisała korespondencję do prawie wszystkich dzieci z Marzycielskiej Poczty! Listy są już w drodze, bądź czekają na włożenie do skrzynki.

Dzięki Marzycielskiej Poczcie każdy miał możliwość refleksji i zastanowienia się nad własnym szczęściem. Każdy włożył w tą akcję kawałek swojego serducha.

Pozdrawiamy Nowa Prywatna Szkoła Podstawowa w Milanówku. uśmiech

2
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Żaneta
Żaneta

Wspaniale uśmiech

Tomasz Chmiel

Witajcie na MP! Fajna relacja, serce rośnie… uśmiech

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image