Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa w Nieżychowicach

19 listopada 2016autor Joanna Koczara2
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2016/11/szkola-podstawowa-w-niezychowicach.jpg

Uczniowie z naszej szkoły bardzo lubią pomagać innym! Dlatego, kiedy tylko dowiedzieli się o Marzycielskiej Poczcie, postanowili działać. Zapoznali się z profilami chorych dzieci i wybrali Karolinkę Wolanin, bo akurat zbliżały się Jej urodziny.

Akcja została przeprowadzona na początku października. Najpierw została nagłośniona w całej szkole, po czym dzieci zabrały się z zapałem do pracy i w ten sposób powstało mnóstwo kolorowych, radosnych kart urodzinowych. Uczniowie klas II, III, IV i V wykonywali je na zajęciach dodatkowych lub w domu, a nad przebiegiem akcji czuwały panie: katechetka, wychowawczyni klasy III oraz bibliotekarka. Dzieci mogły się przy tym wykazać swoimi zdolnościami, pomysłami, zastosować różnorodne techniki, zredagować życzenia, wśród których nie zabrakło tego najważniejszego- powrotu do zdrowia. W końcu nadszedł dzień, kiedy wszystkie kartki spakowano do dużej koperty i drogą pocztową przesyłka powędrowała do Karolinki. Mamy nadzieję, że dotarła na czas i sprawiła dziewczynce wiele radości.

2
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
karolina

dostałam cudowne zyczenia musza sie spełnic pozdrawiam
uśmiech uśmiech

Joanna
Joanna

Jeszcze raz pozdrawiamy Cię z Nieżychowic, Karolinko! uśmiech

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image