Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa w Skibniewie

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2013/01/szkola-podstawowa-w-skibniewie.jpg

Witamy wszystkich bardzo serdecznie!

Z wielką radością informujemy, że dzieci z oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Skibniewie dołączyły do przyjaciół Marzycielskiej Poczty.

Po zapoznaniu się z profilami chorych dzieci, na adresata swoich listów przedszkolaki wybrały Oliwierka Przybka z Głogowa, ponieważ jest w tym samym wieku co one i zbliżały się właśnie jego urodziny. Wszyscy z wielką radością zabrali się do wykonywania urodzinowych kartek. W pisaniu listów pomagali także rodzice. Do listu dzieci dołączyły karty z modelami samochodów, którymi interesuje się Oliwier. Potem z ochotą przedszkolaki wybrały się na pocztę, aby wszystko osobiście wysłać.

Mamy nadzieję, że kartki od naszych dzieci sprawią Oliwierkowi wielką radość, a zawarte w listach życzenia choć w połowie się spełnią!

Była to nasza pierwsza przygoda z Marzycielską Pocztą, ale na pewno nie ostatnia. W celu rozreklamowania Marzycielskiej Poczty wykonaliśmy gazetkę informującą o chorych dzieciach i celu akcji. Mamy nadzieję, że dołączą do nas też inni uczniowie z naszej szkoły.

Jeszcze raz spełnienia marzeń i dużo uśmiechu Oliwierkowi z okazji urodzin życzy E. Derlicka i przedszkolaki z grupy „0” A w Skibniewie.

6
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Dosia
Dosia

Super:-) Z pewnością sprawiliście Oliwierkowi dużo radości:-):-) Jesteście wspaniali:-)

Basia Sz
Basia Sz

Kochani, wspaniale, że napisaliście do Oliwierka. Dzięki. Trzymajcie się.

MAGDA G.

Super prace! uśmiech
A jakie maluszki śliczne i zdolne. uśmiech

Fajnie,że jesteście. uśmiech kciuk do góry kciuk do góry

Isia
Isia

Świetnie! śmiech uśmiech kciuk do góry kciuk do góry kciuk do góry

Żaneta
Żaneta

Wspaniale uśmiech

Kubuś

SUPER kochani:)

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image