Witamy wszystkich bardzo serdecznie!

Z wielką radością informujemy, że dzieci z oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Skibniewie dołączyły do przyjaciół Marzycielskiej Poczty.

Po zapoznaniu się z profilami chorych dzieci, na adresata swoich listów przedszkolaki wybrały Oliwierka Przybka z Głogowa, ponieważ jest w tym samym wieku co one i zbliżały się właśnie jego urodziny. Wszyscy z wielką radością zabrali się do wykonywania urodzinowych kartek. W pisaniu listów pomagali także rodzice. Do listu dzieci dołączyły karty z modelami samochodów, którymi interesuje się Oliwier. Potem z ochotą przedszkolaki wybrały się na pocztę, aby wszystko osobiście wysłać.

Mamy nadzieję, że kartki od naszych dzieci sprawią Oliwierkowi wielką radość, a zawarte w listach życzenia choć w połowie się spełnią!

Była to nasza pierwsza przygoda z Marzycielską Pocztą, ale na pewno nie ostatnia. W celu rozreklamowania Marzycielskiej Poczty wykonaliśmy gazetkę informującą o chorych dzieciach i celu akcji. Mamy nadzieję, że dołączą do nas też inni uczniowie z naszej szkoły.

Jeszcze raz spełnienia marzeń i dużo uśmiechu Oliwierkowi z okazji urodzin życzy E. Derlicka i przedszkolaki z grupy „0” A w Skibniewie.