Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Orła Białego w Kobylanach

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2012/02/szkola-podstawowa-w-zespole-szkol-im-orla-bialego-w-kobylanach.jpg

Witamy wszystkich bardzo serdecznie. Jesteśmy uczniami klasy V w Szkole Podstawowej w Zespole Szkół im. Orła Białego w Kobylanach. Nasza miejscowość mieści się 5 km od przejścia granicznego z Białorusią w Terespolu.

O Marzycielskiej Poczcie dowiedzieliśmy się od naszej wychowawczyni pani Justyny, która obejrzała dawno temu reportaż o Was w Ekspresie Reporterów. Wtedy to właśnie pojawiła się myśl, że my również możemy przyłączyć się do Tej Pięknej Akcji.

Proces pisania listów trwał dwie godziny wychowawcze. Wcześniej wychowawczyni opowiedziała nam na czym polega Marzycielska Poczta oraz poprosiła nas o wejście na Waszą stronę internetową. Nasi rodzice również zostali o wszystkim powiadomieni, co miało miejsce na jednym z zebrań rodzicielskich. Pani Justyna przygotowała profile uczestników Poczty, które zostały rozdane. Listy pisaliśmy w parach, aby było nam raźniej. Bardzo cieszy fakt, że jedna para samodzielnie w domu wybrała osobę , do której chce napisać (brawo dla Bartka i Rafała).

Pisanie listów okazało się świetną zabawą. Przygotowaliśmy wszystkie potrzebne materiały, czyli brokaty, naklejki, ozdobne dziurkacze, plakaty. To właśnie one pozwoliły nam stworzyć kolorowe i wesołe listy do naszych nowych kolegów i koleżanek. Mamy nadzieję, że wszyscy Adresaci z uśmiechem na ustach czytali nasze listy, w których pisaliśmy o naszych zainteresowaniach, ulubionych zajęciach.

Nam napisanie tych listów sprawiło ogromna przyjemność i frajdę. Zrobiliśmy to po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni.

Pozdrawiamy bardzo gorąco i zachęcamy wszystkich do udziału w akcji!!!

guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Mrówka
Mrówka
8 lat temu

Ale super, że napisaliście tyle listów :up: Dzieci z MP ogromnie się ucieszą :XO:

Basia Opas (Gocyła)
Basia Opas (Gocyła)
8 lat temu

” Zrobiliśmy to po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni. ”
To mnie najbardziej cieszy ! 🙂

Weronika Mazurkiewicz
Weronika Mazurkiewicz
8 lat temu

świetnie, że i Wy się dobrze bawiliście przy pisaniu listów 😉 :up:

Nkija
Nkija
7 lat temu

Było super…zapewne że to zrbimy jeszcze wiele razy… 😀
Na prawdę świetnie sie pisze listy do dzici 🙂

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image