Ludzie listy pisząSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Świętochłowicach

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/06/szkola-podstawowa-z-oddzialami-integracyjnymi-w-swietochlowicach.jpg

Z okazji Dnia Dziecka, uczniowie Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 17 w Świętochłowicach, po raz pierwszy wzięli udział w akcji „Marzycielska Poczta” i napisali mnóstwo serdecznych listów do chorych dzieci.

Nasi uczniowie, na co dzień służą pomocą swoim niepełnosprawnym kolegom i koleżankom z klas integracyjnych, kiedy więc w szkole zaproszono chętnych do pisania kartek zgłosiły się niemal wszystkie dzieciaki!

Wychowawcy przedstawili swoim podopiecznym profile dzieci z „Marzycielskiej Poczty” wyjaśnili, czym jest wolontariat i jakie są założenia akcji.

Uczniowie nie tylko pisali listy, ale też przygotowali piękne kartki, obrazki, wierszyki, wycinanki oraz inne niespodzianki, które zostały wysłane wybranym dzieciom.

Cieszymy się, że nasi podopieczni wykazali się empatią oraz niezwykłą wrażliwością i zrobiły wszystko, co w ich mocy, by sprawić radość innym. Kolejny raz uczniowie naszej szkoły pokazali swoje „złote serca” i udowodnili, że zawsze można na nich liczyć.

Zdjęcia:

guest
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Basia Opas (Gocyła)
Basia Opas (Gocyła)
9 lat temu

Wasze listy i prace pewnie ucieszą Nasze dzieciaczki 🙂
Fajnie że jesteście !

MAGDA G.
9 lat temu

Brawo! Jesteście wspaniali 🙂
Wasze listy są śliczne, widać, że dużo pracy włożyliście żeby tak wyglądały 😉
Buziaczki dla Was :XO: :XO:

Basia Sz
Basia Sz
9 lat temu

Bardzo się cieszę, że dzieci z kolejnej szkoły włączyły się w akcję pisania listów do chorych dzieci z Marzycielskiej Poczty. Ślicznie Wam dzieciaki dziękuję za śliczne prace dla chorych dzieci. Brawo za dobre serce, za zaangażowanie, za inwencję twórczą. Wszystkiego Dobrego Wam życzę.

Kamila_B
9 lat temu

Należą wam się brawa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Fajnie że dołączyliście, by sprawiać radość dzieciom :XO:

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image