PamiętamySzymon Gacioch

11 października 2011autor Mama Szymona4047
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/10/szymon-gacioch22.jpg

6 marca 2012 roku odszedł od nas Szymuś, nasz kochany marzyciel…

Monika Gacioch
Stary Dwór 7/1
82-410 Stary Targ

Imię dziecka:
Szymon Gacioch

Zainteresowania:
Szymek zbiera plakaty, uwielbia grać na komputerze, lubi Ben 10 i Scooby Doo. Więcej…

Wiek:
9 lat, ur. 18.07.2002 – † 06.03.2012

Rodzice:
Monika, Sławek

Choroba:
Guz złośliwy płata czołowego i obszaru środkowego po prawej stronie – fibrosarcoma.

Rodzeństwo:
Siostra – Ola

Szymek to 9 letni chłopiec, który do lipca 2011 roku był zdrowym dzieckiem. Choroba przebiegała bezobjawowo i nic nie wskazywało na to, że jest tak poważna.

U syna wykryto guza mózgu- mimo ciężkiej operacji oraz przebytych już cykli chemioterapii czuje się wciąż dobrze.

Szymon jest uczniem trzeciej klasy szkoły podstawowej, ale w tym roku czeka go nauczanie indywidualne. To pogodny i radosny chłopiec, który oczekuje razem z nami narodzin jego młodszej siostry. Leczenie Szymona to dopiero początek naszej drogi, wiec mam nadzieję, że dzięki Marzycielskiej Poczcie pozna dużo przyjaciół, którzy wesprą go w tej trudnej walce.

Kiedy człowiek sam pomaga chorym dzieciom i wie jaką radość daje kartka, odwiedziny, a dostaje od życia taki cios jak choroba własnego dziecka, to chce aby i jego dziecku ktoś pomógł zapomnieć o chorobie. Zatem Marzycielska poczta to super projekt, który pozwoli Szymkowi poczuć, że nie jest na tym świecie sam. Dziękuję pomysłodawcom Marzycielskiej Poczty i wszystkim Przyszłym Przyjaciołom.

4047
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Patka i Kuba
Patka i Kuba

Witamy Cię Szymon wśród nas uśmiech Trzymaj się i oczekuj listów!:)

Aga Kizinkiewicz

Cześć Szymek. mrugnięcie
Ja jestem Aga i mam 21 lat, mogę Ciebie się zapytać jakie zbierasz plakaty?
Pozdrawiam serdecznie
Aga

Karolina
Karolina

Witaj Szymku uśmiech bardzo się cieszę, że dołączyłeś do Marzycielskiej Poczty śmiech Szykuj dużo miejsca na listy mrugnięcie bo jestem przekonana, że niedługo zaczniesz ich dostawać całe mnóstwo lol Pozdrawiam ciepło Ciebie i Twoich rodziców uśmiech

monika14

Witaj Szymonie uśmiech Miło Cię widzieć w Marzycielskiej Poczcie. Serdecznie Cie pozdrawiam oraz Twoich bliskich. I zapytam oprócz plakatów co jeszcze zbierasz?

Kamila_B

Hej Szymek witamy na MP śmiech śmiech śmiech śmiech Ja jestem Kamila i mam 14 lat 8) 8) 8)

Gośka
Gośka

Witaj Szymon! Wyglądasz na pogodnego chłopca. Pozdrawiam Cię bardzo, bardzo i ściskam :**
Musisz być SILNY uśmiech

Ela Wąs
Ela Wąs

No, Szymon! Jak zaczniesz pobierać nauki indywidualne, to w 4 klasie będziesz prymusem! W każdym razie ja szczerze tego życzę śmiech Najbardziej jednak życzę Ci zdrowia!!!!

Paula

Cześć Szymek. uśmiech
ja również witam Cię serdecznie ma MP. uśmiech
postaram się jakoś na dniach napisać i wysłać list, tak więc szykuj już wielkie pudła, bo kochani Marzyciele zasypią Cię listami. śmiech

Skubanek
Skubanek

Witaj Szymonku:) :XO:

Basia Sz
Basia Sz

Witaj Szymusiu. Ja mam chrześniaka Szymka (ma 8 lat). Fajnie, że dołączyłeś do Marzycielskiej Poczty. Cieszę się, że będziesz mieć siostrzyczkę (ja też mam siostrę). Ja też uwielbiam Scoby Doo (od wielu lat), to zwariowany, sympatyczny psiak. Życzę Ci dużo zdrówka i wszystkiego dobrego, życzę Ci dużo uśmiechu na co dzień. Trzymaj się dzielnie. Nie poddawaj się. Buziaki Ci ślę. Pozdrawiam także Twoich rodziców. PA.

Mrówka

Witaj smyku uśmiech Ja już dziś napisałam do Ciebie kartkę, ale wyślę w piątek po pracy. Moje przedszkolaki z pewnością w wielką radością namalują dla Ciebie jakieś małe arcydzieła:) Trzymaj się dzielnie!!! Życzę zdrówka i tysiąca, albo nawet miliona listów śmiech

Paulina

Cześć Szymonku. Witaj na Marzycielskie Poczcie. Już niedługo wszyscy zasypią cię kartkami i listami, tak jak wszystkich tutaj. uśmiech uśmiech uśmiech
Fajnie, że dołączyłeś do nas uśmiech uśmiech Mam braciszka o rok młodszego od ciebie. I tak jak ty uwielbia gry komputerowe i Bena 10.
Pozdrawiam i dużooooo uśmiechu życzę.

Arturro

Hej Szymon uśmiech Witamy na Marzycielskiej Poczcie uśmiech Ja jestem Artur, mam 30 lat i jestem żołnierzem zawodowym z Warszawy. Trzymaj się i walcz dzielnie Młody Wojowniku, nie poddawaj się nigdy. No i przygotuj się teraz na lawinę listów i kartek mrugnięcie Pozdrawiam serdecznie Ciebie i Twoich rodziców no i czekamy aż urodzi Ci się siostrzyczka uśmiech uśmiech uśmiech

Agnieszka

Witaj Szymon uśmiech Fajnie że do nas dołączyłeś uśmiech Będziesz tu miał mnóstwo przyjaciół uśmiech Ja jestem Agnieszka i mam 17 lat uśmiech Milo mi Cię poznać, pozdrawiam serdecznie

Kuba

Cześć Szymon śmiech Masz tyle zamo lat co ja śmiech Fajnie, że jesteś z nami na MP kciuk do góry Tutaj jest ekstra diabełek śmiech Jutro zrobię dla Ciebie kartkę śmiech

Magdalena
Magdalena

Cześć Szymonie. uśmiech uśmiech uśmiech Witam Cię na MP. Sądzę, że poznasz tutaj wielu nowych przyjaciół oraz dostaniesz moc listów i kartek. Pozdrawiam Cię ciepło. śmiech śmiech

katla
katla

Cześć Szymciu.Cieszę się ,że Masz tylu przyjaciół,będziemy do Ciebie pisać.Ja mieszkam w Islandii,jest to bardzo ciekawy kraj,może mnie kiedyś odwiedzisz,bardzo bym tego chciała,abyśmy się poznali osobiści.

Nina Linowiecka

Witaj Szymon. Mam nadzieje, że szybko zasypiemy cię kartkami. Trzymamy za Ciebie kciuki. Pozdrowionka z Gacna z turnusu:)

Klamka

Witamy Cię Szymonku! uśmiech

MAGDA G.

Cześć Szymonku. Fajnie, że jesteś z nami.. uśmiech Ja Cię już troszkę znam, bo śledziłam Twoje losy na blogu, więc tym bardziej cieszę się, że jesteś tu z nami. :* :XO:

aCiaaa

Witaj Szymku wśród Marzycieli:))
Tutaj napewno nigdy nie będzie sam uśmiech uśmiech

FILIPEK
FILIPEK

Ja także jak wszyscy powyżej witam Cię Serdecznie Szymonku tutaj:)Jesteśmy wszyscy z tobą i twoją rodziną:)Razem tworzymy tak dużą siłę,że twoja choroba nie może się z nią nie liczyć:)Pozdrowionka:)

FILIPEK
FILIPEK

Witam Mamuśkę Szymonka :)Ciężko czytać to co Pani napisala,ale zapytam tak jak koleżanka wyżej a więc nie ma szansy na wyleczenie za granicą?Proszę wierzyć bo Bog żyje a lekarze także się mylą stawiając różne diagnozy i wiedz Pani,że wiem co piszę:)

Małgośka (Mdb.)
Małgośka (Mdb.)

Cześć Szymon! uśmiech
Bardzo się cieszę, że dołączyłeś do grona naszych
kochanych Marzycieli, już wcześniej spotkałam się z
blogiem prowadzonym przez Twoją mamę, więc można powiedzieć,
że trochę Cię znam. mrugnięcie
Niedługo na pewno zostaniesz zasypany mnóstwem listów i kartek,
ode mnie też coś się tam znajdzie, obiecuję. uśmiech
Przesyłam mnóstwo całusów! uśmiech

Trzymaj się cieplutko. :*

JagodaLee
JagodaLee

Ślę uściski! moc ukochań. Bądźcie silni i nie dajcie się złym myślom choć przypuszczam, że łatwo nie jest. Szymon potrzebuje uśmiechu, optymizmu i siły rodziców aby przegnać ze swojego organizmu chorobę. Uda się! Szymuś ściskam Was:)

MAMA ROXANKI
MAMA ROXANKI

CZESC SZYMON I WITAM MAME SZYMONA WIARA CZYNI CUDA ,GLOWA DO GORY MY TEZ JESTESMY ZAGRANICA,A DOKLADNIE W ANGLII Z JEDNEGO POWODU TEZ MAMY CORKE CHORA ,TYLKO DUZA ROZNICA ROXANA MA NIE WYLECZALNA CHOROBE MUKOWISCYDOZE ,JA WIEZE W TO ,ZE KIEDYS ZNAJDA LEK I BEDZIE MIALA SZANSE ZYC DLUZEJ O WIELE DLUZEJ NIZ JEST JEJ PISANE I TEGO WAM ZYCZE TRZEBA MYSLIEC POZYTYWNIE I TO DODAJE SIL I WALCZCIE O POMOC MOZE FAKTYCZNIE WYJAZD ……POZDRAWIAM

Karolina
Karolina

Witaj Szymek uśmiech Jestem Karolina uśmiech Ciesze się że dołączyłeś do Nas jako nowy Wielki Marzyciel uśmiech Zabieram się za robienie kartki dla Ciebie uśmiech Życzę dużo zdrówka i siły do walki Wojowniku! Pozdrawiam :XO:

Agnieszka Chmiel

Szymuś, witaj wśród nas Marzycieli diabełek Ja jestem Agnieszka, mam 22 lata i jestem kolejną nową osobą w Twoim życiu, która gorąco Ci kibicuje, byś wyzdrowiał. Dołożymy wszelkich starań żebyś jak najwięcej się uśmiechał, zacznij już dzisiaj wyczekiwać na pierwszą wizytę listonosza z cięższą niż zazwyczaj torbą :XO: Całusy!

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image