Idea Marzycielskiej Poczty porwała i nas.

Akcję rozpoczęliśmy od rozpowszechnienia informacji na temat poczty. Niektórzy dowiedzieli się o niej bezpośrednio od swoich wychowawców, pozostali zostali wtajemniczeni podczas zorganizowanych przez p. B. Kubasik i M. Podlewską Walentynowych Warsztatów Artystyczno-Poetyckich, które odbyły się w piątek 8 lutego.

Nie bez powodu wybraliśmy tę datę. Zbliżające się Walentynki to niewątpliwie okazja do podzielenia się z innymi pozytywną energią. Grupa uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum wykonała okazjonalne kartki walentynkowe, a następnie zaopatrzyła je w literackie przypisy. Później zajęliśmy się wyborem naszych adresatów. Oczywiście, że chcielibyśmy wysłać je wszystkim dzieciom. uśmiech W końcu zawęziliśmy ten krąg do dzieci z województwa wielkopolskiego: Maciej Maciejewski, Dominika Gadzińska, Dominik Młynkowiak, Martynka Małecka, Mateusz Skoczylas i Martyna Spaszewska.

Z pewnością zaskoczeni zostanie także rodzeństwo, Zuzia i Michał Tomczak, dla których wyjątkową niespodziankę przygotowała kl.III sp. Wraz z wychowawcą p. M. Barańską do wyjątkowych walentynek dołączyli list.

Jesteśmy przekonani, że zaraziliśmy pozostałych uczniów naszą Walentynkową Marzycielską Pocztą i podobne akcje powtórzmy nie raz!